Акредитація МОН України за IV рівнем. Ліцензія Серія АЕ № 636068 від 10.03.2015р.

Клубне життя Iнституту Шоу-Бiзнесу наповнене яскравими та незабутніми подіями. Ключове місце у цьому калейдоскопі клубних заходів, безперечно, посідає Кубок на Найкращу Танцювальну Студію України.

Двічі на рік – взимку та весною – найбільш неординарні та талановиті, амбіційні та енергійні танцюристи з усієї України збираються під егідою Iнституту Шоу-Бiзнесу та мiжнародноi танцювальноi школи Release Dance Complex, щоб обрати найкращих, найсильніших та найкреативніших. На розсуд поважного зіркового журі у особі Влада Ями, Тетяни Денисової, Дмитра Коляденка та Франциско Гомеса представлені номери, виконані із тонкої експресії та нестримного бажання перемогти. З кожним роком вибір переможця стає все складнішим, а шоу – все цікавішим.

Кожен прагне стати володарем Кубку Release, адже цієї нагороди удостоюються саме ті, хто працював набагато більше, завзятіше та впевненіше, ніж будь-хто інший. Цей почесний титул саме для тих, хто своєю творчістю створює танцювальну історію нашої прекрасної країни.

Запрошуємо Вас позмагатися за Кубок на Найкращу Танцювальну Студію України, адже його наступним володарем можете стати саме Ви!

23 квітня, 2013 року